2 Forum Ochrony Środowiska w Warszawie
 Oceń wpis
   

 

Nasza firma, w celu ciągłego pogłębiania swojej wiedzy na temat branży wodno-kanalizacyjnej, miała okazję brać udział w II Forum Ochrony Środowiska, organizowanym przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie", które odbyło się w Warszawie, w dniach 15-16 lutego 2016r.

 

 

 

Forum poruszało kluczową dla naszych czasów problematykę konieczności wdrażania rozwiązań zmierzających do racjonalnego gospodarowania zasobami naturalnymi (w tym przede wszystkim wodą). Bardzo mocny nacisk w przeprowadzonych debatach kładziono na aspekty etyczne podejmowanych działań inwestycyjnych - aby nie kierować się wyłącznie aspektem ekonomicznym, ale także kwestią zapewnieniu środowisku należytej ochrony.

 

Udział w forum był niezwykle wzbogacającym doświadczeniem, a tematyka na nim poruszana bardzo podobna do działań i misji naszej firmy:

Pomiar Serwis: Opomiarowanie Mediów to nasz wkład w środowisko i lepszą przyszłość

Misja Wydawnictwa Pomiar Serwis

 

 


 

 

 

Więcej informacji na temat forum oraz obszerna fotorelacja jest dostępna na stronie

http://igwp.org.pl/index.php/relacja-ii-forum-ochrony-srodowiska

 
Komentarze (0)
XIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i
 Oceń wpis
   

 XIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016 Bydgoszcz - 10-12.05.2016 rokOrganizator - Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie - zaprasza Państwa do udziału w  najważniejszej w Polsce Wystawie produktów i technologii branży wodociągowo kanalizacyjnej.

Bydgoskie Targi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Zarówno liczba producentów prezentujących swoje produkty, jak i powierzchnia wystawowa nie mają sobie równych wśród imprez branżowych w całej Europie środkowo-wschodniej. Co roku w Ekspozycji udział bierze niemal 400 wystawców i 10 000 zwiedzających  - specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, przedstawicieli samorządów. To właśnie tutaj podpisywane są nowe kontrakty, wymieniane opinie i poglądy.

Branża wod-kan poszukuje ciągle nowych i doskonalszych produktów - przewiduje się, że w najbliższych latach inwestycje w sektorze wod-kan wyniosą ponad 10 mld złotych. Na to zapotrzebowanie odpowiadają producenci przedstawiający swoje technologie i urządzenia podczas Wystawy.

Targom towarzyszą dwa konkursy - za najciekawszą ekspozycję, oraz za najciekawsze rozwiązanie techniczne. Nagrodą jest Statuetka Grand Prix Targów WOD-KAN, która stanowi cenne trofeum, wyróżniające spośród innych, nagrodzony produkt. Co najważniejsze, laureaci zyskują prestiż i są bardziej rozpoznawalni w branży.

Dzięki wieloletniej tradycji Targi, stały się profesjonalną platformą dla specjalistów,  pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo kanalizacyjnej i ochrony środowiska.

Tegoroczna Wystawa mieścić  się będzie w długo oczekiwanym, obiekcie Bydgoskiego Centrum Targowo Wystawienniczego w  Myślęcinku. To nowoczesna hala z częścią biurowo konferencyjną o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 16 tys. m2. Wystawcy otrzymali do dyspozycji w obiekcie prawie 11 tys. m2. W obiekcie znajdują się 4 sale konferencyjne, a największa z nich może pomieścić nawet 520 osób. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się 650 miejsc parkingowych, a także parkingi dla autobusów i samochodów ciężarowych.
Komentarze (0)
Zapraszamy na Targi WODKAN 2016 - nasze stoisko
 Oceń wpis
   

 Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska na Targach w Bydgoszczy.

 

Firma Pomiar Serwis będzie miała swoją ekspozycję na zewnątrz. Zapraszamy do naszego Pawilonu na poczęstunek  i spotkanie. Poniżej znajdziesz mapkę umiejscowienia naszego stoiska.

 

Pomiar Serwis jest autorem poradnika Informatora Gospodarki Wodomierzowej i wydawcą czasopisma POMIAR SERWIS, prowadzi Szkolenia i Konferencje w różnych częściach Polski oraz członkiem Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie i dystrybutorem Wodomierzy, Ciepłomierzy, urządzeń do pomiaru Zdalnego Odczytu.

 

Tak było w zeszłym roku w Bydgoszczy.

 

 

 

Organizator - Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie oraz Wystawca Pomiar Serwis zaprasza Państwa w dniach 10-12.05.2016 roku  do Bydgoszczy. Tegoroczna impreza targowa odbędzie się w nowoczesnym obiekcie Bydgoskiego Centrum Targowo Wystawienniczego co znacznie poprawi komfort zarówno wystawców jak i zwiedzających. 

 

Wstęp dla zwiedzających na Targi WOD-KAN jest BEZPŁATNY!

 

 

 


 

 

Targi WOD-KAN są wystawą organizowaną z myślą o potrzebach gmin i ciągle rozwijającej się branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Tu ścierają się idee i praktyczne rozwiązania. Konferencjom towarzyszą dyskusje, spotkania biznesowe i towarzyskie. To ważne wydarzenie w życiu branży i przedsiębiorstw, których działalność odpowiada na zapotrzebowania sektora wodociągowo-kanalizacyjnego.

 

 

 1. Systemy i urządzenia służące uzdatnianiu wody.
 2. Systemy i urządzenia służące do oczyszczania ścieków.
 3. Urządzenia pomiarowe stacji, technika pomiarów, regulacji i analiz.
 4. Maszyny i urządzenia służące do budowy, naprawy i utrzymania sieci wod-kan.
 5. Pompy, mieszadła, armatura.
 6. Regeneracja sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz studni głębinowych.  
 7. Rury, studnie i kształtki do budowy sieci wod-kan.
 8. Pojazdy specjalistyczne.
 9. Sprzęt zabezpieczający oraz ratowniczy.
 10. Programy komputerowe dla firm wod-kan w zakresie zarządzania ekonomicznego i infrastrukturą techniczną.
 11. Działalność wydawnicza, szkoleniowa i consultingowa.
 12. Działalność pozostała, gdzie indziej niesklasyfikowana.
Komentarze (0)
Najnowsze komentarze
2015-02-13 10:03
wispawel12:
Pogotowie Wodociągowe
Nie czekaj przyjmij pomocną dłoń! Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się[...]
2015-02-13 09:52
wispawel12:
Jak szybko zakupić armaturę naprawczą w razie awarii
Nie czekaj przyjmij pomocną dłoń! Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się[...]
2013-12-23 13:22
rtvagd.net:
Porównaj ceny wody w Polsce
pozdrowienia :)
O mnie
pomiar-service
Blog Opomiarowanie Mediów